Avrupa'nın tam ortasındaki cennet: Bled

Hekese merhaba, ben Dünyalı. Bu bölümde Slovenya'nın saklı cenneti Bled'de doğayla iç içe bir gün geçirdim. Bol oksijenli ve eğlenceli bir bölüm oldu.  Ben çok keyif aldım umarım sizde keyifle izlersiniz.  Buna benzer bölümleri kaçırmamak ve ucuza seyahatin tüm ipuçları için kanalıma abone olmayı unutmayın;  https://www.youtube.com/dunyaliprogra... 

Budapeşte'de Krishna etkinliğine katıldım!

Hekese merhaba, ben Dünyalı. Bu bölümde Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de Krishna etkinliğine katıldım. Bol bilgili ve eğlenceli bir bölüm oldu.  Ben çok keyif aldım umarım sizde keyifle izlersiniz.  Buna benzer bölümleri kaçırmamak ve ucuza seyahatin tüm ipuçları için kanalıma abone olmayı unutmayın;  https://www.youtube.com/dunyaliprogra... 

Budapeşte'de Kahramanların İzini Sürdüm!

Hekese merhaba, ben Dünyalı. Bu bölümde Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de önemli noktalara ve tarihe bir yolculuk gerçekleştirdim. Bol bilgili ve eğlenceli bir bölüm oldu.  Ben çok keyif aldım umarım sizde keyifle izlersiniz.  Buna benzer bölümleri kaçırmamak ve ucuza seyahatin tüm ipuçları için kanalıma abone olmayı unutmayın;  https://www.youtube.com/dunyaliprogra... 

Slavia Cafe'de Nazım Hikmet ile kahve içtim!

Hekese merhaba, ben Dünyalı. Bu bölümde Çekya'nın başkenti Prag'da önemli noktalara ve tarihe bir yolculuk gerçekleştirdim. Bol bilgili ve eğlenceli bir bölüm oldu.  Ben çok keyif aldım umarım sizde keyifle izlersiniz.  Buna benzer bölümleri kaçırmamak ve ucuza seyahatin tüm ipuçları için kanalıma abone olmayı unutmayın;  https://www.youtube.com/dunyaliprogra... 

Saat ustası Hanus'un intikamı ve Prag'ın ihtişamı

Hekese merhaba, ben Dünyalı. Bu bölümde Çekya'nın başkenti Prag'da önemli noktalara ve tarihe bir yolculuk gerçekleştirdim. Bol bilgili ve eğlenceli bir bölüm oldu.  Ben çok keyif aldım umarım sizde keyifle izlersiniz. 

Bisikletle Berlin'in tarihine yolculuk!

Hekese merhaba, ben Dünyalı. Bu bölümde Almanya'nın başkenti Berlin'de önemli noktalara ve tarihe bir yolculuk gerçekleştirdim. Bol bilgili ve eğlenceli bir bölüm oldu.  Ben çok keyif aldım umarım sizde keyifle izlersiniz. 

Varşova'da bir banka oturup Chopin dinlemek!

Varşova'da ucuza seyahatin ipuçları, tarihi noktalar, nerede yenir, nerede içilir? Ucuza seyahatin tüm püf noktaları Dünyalı'da! 

Kiev hakkında tüm gerçekler!

Kiev'de ucuza seyahatin ipuçları, tarihi noktalar, nerede yenir, nerede içilir? Ucuza seyahatin tüm püf noktaları Dünyalı'da! 

Minsk'te başımıza gelmeyen kalmadı!

Minsk'te ucuza seyahatin ipuçları, tarihi noktalar, nerede yenir, nerede içilir? Ucuza seyahatin tüm püf noktaları Dünyalı'da!
 

Vilnius'ta ütopik cumhuriyet Uzupis'i ziyaret ettik!

Vinius ve Uzupis'te ucuza seyahatin ipuçları, tarihi noktalar, nerede yenir, nerede içilir? Ucuza seyahatin tüm püf noktaları Dünyalı'da! 

Riga'da kansere karşı farkındalık etkinliğine katıldık!

Riga'da ucuza seyahatin ipuçları, tarihi noktalar, nerede yenir, nerede içilir? Ucuza seyahatin tüm püf noktaları Dünyalı'da! 

Tallinn'e 11 katlı gemiyle gittik!

Tallinn'de ucuza seyahatin ipuçları, tarihi noktalar, nerede yenir, nerede içilir? Ucuza seyahatin tüm püf noktaları Dünyalı'da! 

Helsinki'de yemeği akıl hastanesinde yiyebildik!

Helsinki'de ucuza seyahatin ipuçları, tarihi noktalar, nerede yenir, nerede içilir? Ucuza seyahatin tüm püf noktaları Dünyalı'da! 

40. Stockholm Maratonu'na katıldık!

Stockholm'de ucuza seyahatin ipuçları, tarihi noktalar, nerede yenir, nerede içilir? Ucuza seyahatin tüm püf noktaları Dünyalı'da! 

Oslo'da yeşile doyduk ama karnımız doymadı!

Oslo'da ucuza seyahatin ipuçları, tarihi noktalar, nerede yenir, nerede içilir? Ucuza seyahatin tüm püf noktaları Dünyalı'da! 

Brüksel'de tatlı krizine girdik!

Brüksel'de ucuza seyahatin ipuçları, tarihi noktalar, nerede yenir, nerede içilir? Ucuza seyahatin tüm püf noktaları Dünyalı'da! 

Paris'te Ahmet Kaya ve Yılmaz Güney'i ziyaret ettik!

Paris'te ucuza seyahatin ipuçları, tarihi noktalar, nerede yenir, nerede içilir? Ucuza seyahatin tüm püf noktaları Dünyalı'da! 

Sanatın ve tarihin başkenti Paris’te bir gün!

En az para, en fazla destinasyon sloganıyla çıktığımız dünya turunda bugünkü durağımız sanatın ve tarihin başkenti Paris.

Milano'da Serie A'nın son maçına denk geldik!

Milona'da ucuza seyahatin ipuçları, tarihi noktalar, nerede yenir, nerede içilir? Ucuza seyahatin tüm püf noktaları Dünyalı'da!